
Docspro is al vele jaren dé specialist op het gebied van enterprise scan en data capture oplossingen. In honderden projecten hebben wij uitgebreide kennis en ervaring opgedaan met de producten van toonaangevende leveranciers zoals Kofax, OpenText, EMC Captiva, Readsoft en Kodak.
Met de rijke functionaliteit die standaard beschikbaar is in de software van deze leveranciers kan in de overgrote meerderheid in de wensen en eisen van onze klanten worden voorzien. Soms is er echter zeer specifieke functionaliteit nodig die in de standaard software ontbreekt. In die gevallen pakken de specialisten van Docspro de handschoen op en wordt een aanvulling op de standaard software gebouwd die alsnog in de gewenste functionaliteit voorziet.
Deze werkwijze heeft geresulteerd in de ontwikkeling van de modules; Docspro E-mail Importer en Docspro Import Controller. Uiteraard werken deze aanvullende modules volledig geïntegreerd met de standaard scan en data capture software, waarbij de werking met toekomstige versies is gegarandeerd.