Nieuws

Even voorstellen: Joost van Hensbergen

Even voorstellen: Joost van Hensbergen

Wie zijn nu de mensen achter Docspro? In deze blogserie stellen we ze graag aan u voor! Deze keer een kennismaking met Joost van Hensbergen. In zijn rol als Senior accountmanager staat hij klaar voor onze klanten in de zorg, onderwijs en bouw. Maar wie is Joost eigenlijk als persoon? Wat houdt hem bezig naast zijn werk bij Docspro en waar krijgt hij energie van? Lees snel verder!

 

Kun je iets over jezelf vertellen?

Ik ben Joost van Hensbergen en werk bij Docspro als Senior Accountmanager. Ik houd ervan om met mensen in contact te zijn, relaties op te bouwen en samen te kijken hoe we organisaties echt verder kunnen helpen. Ik ben van nature nieuwsgierig en vind het interessant om te begrijpen hoe mensen en organisaties werken en waar processen slimmer of beter kunnen.

Naast mijn werk vind ik het belangrijk om actief bezig te zijn en tijd door te brengen met de mensen om me heen. Ik krijg veel energie van gezelligheid, sport en dingen ondernemen, voor stilzitten hoef je mij niet te bellen.

 

Wat doe je bij Docspro?

Als accountmanager richt ik me op het opbouwen en onderhouden van klantrelaties. Ik ben veel in gesprek met organisaties over hun uitdagingen en probeer die te vertalen naar oplossingen die daadwerkelijk waarde toevoegen.

Wat ik leuk vind aan mijn werk, is dat het niet alleen om verkopen gaat. Je moet echt begrijpen wat er bij een klant speelt. Door de juiste vragen te stellen en goed te luisteren, kom je samen tot een oplossing. De combinatie van commercie, technologie en vooral het contact met mensen spreekt mij erg aan.

 

Wat voor collega ben jij?

Ik denk dat ik een toegankelijke en betrokken collega ben. Ik vind het belangrijk dat je elkaar kunt helpen en dat er ruimte is voor een grapje en gezelligheid, maar ook dat je op elkaar kunt rekenen wanneer het nodig is.

Verder ben ik iemand die graag initiatief neemt. Als ik ergens mogelijkheden of slimmere processen zie, vind ik het leuk om daar iets mee te doen. Ik hoef niet altijd op de voorgrond te staan, maar vind het wel belangrijk om bij te dragen en samen als team resultaten te behalen.

 

Heb je een levensmotto?

“Je kunt beter spijt hebben van iets wat je hebt gedaan, dan van iets wat je nooit hebt geprobeerd.”

Ik probeer daarom niet te veel vooruit te kijken naar wat er allemaal mis zou kunnen gaan. Soms moet je gewoon iets proberen, een stap zetten en ervan leren.

 

Waar krijg jij energie van?

Van positieve mensen. Een goed gesprek, samen lachen, een mooie klantrelatie opbouwen of met collega’s iets voor elkaar krijgen, daar krijg ik energie van.

Daarnaast krijg ik veel energie van sporten en actief bezig zijn. Ook nieuwe dingen ontdekken en ergens samen naartoe werken vind ik leuk. Ik ben op mijn best als er beweging in zit en ik het gevoel heb dat we ergens naartoe werken.

 

Wat weten veel mensen niet over jou?

Dat ik naast mijn werk behoorlijk actief ben in verschillende rollen. Zo train en coach ik heel fanatiek een korfbalteam, geef ik op zondagochtend cardiobokstraining aan een groep fanatiekelingen en speel ik ieder jaar Sinterklaas op een basisschool.

Drie totaal verschillende dingen, maar er zit voor mij wel een overeenkomst in: ik vind het leuk om met mensen bezig te zijn, energie te geven en anderen te motiveren. Of dat nu tijdens een training is, langs de korfbalvelden of met een mijter op mijn hoofd voor een groep kinderen.

 

Werken bij Docspro

Wilt u zich ook bij ons team aansluiten? We zijn altijd op zoek naar nieuw talent om ons team te versterken! Als u op zoek bent naar een nieuwe uitdaging, aarzel dan niet om een eens te kijken tussen onze openstaande vacatures. En wie weet staat u binnenkort ook op onze website.

 

Meer informatie

Deel dit met vrienden!